ALMA Residencia

ALMA Residencia буде домом для співробітників та тимчасово працюючих на Великому Міліметрово-субміліметровому Масиві Атакама. Його будують на території Центру Технічної Підтримки (Operations Support Facility) ALMA, недалеко від Сан-Педро-де-Атакама на півночі Чилі.

Residencia є останнім великим складником, котрий ESO долучає до проекту ALMA. Будівельні роботи офіційно розпочалися 23 лютого 2015 і триватимуть 17 місяців. Живі зображення від веб-камер нижче показують поточну роботу в режимі реального часу.

 

Construction Webcam
21 Sep 2015 23:07 CEST
Last image before nightfall
 
Construction Webcam
21 Sep 2015 23:07 CEST
Last image before nightfall

 

Форма споруд та колір екстер'єру цього великого архітектурного проекту були розроблені, щоб поєднатись з навколишнім середовищем місць розташувань ALMA. Проект розроблено фінськими архітекторами Kouvo & Partanen, після чого його було адаптовано до чилійському ринку Rigotti & Simunovic Arquitectos - чилійською архітектурною фірмою. Враховуючи суворі умови пустелі, віддаленого розташування та позмінної роботу (день та ніч) персоналу ALMA, Residencia було спроектовано, щоб забезпечити спокійні приємні умови для тих, хто там зупинився, хто приїхав майже із 20 країн світу.

Готель має дві основні зони: приміщення загального користування та спальний сектор. Конструкція є модульною, що дозволяє долучити додаткові приміщення, якщо це буде необхідно. Спочатку буде 120 номерів у шести блоках. У загальних приміщеннях будуть зручності для відпочинку, такі як: бібліотеки, кафе, кімната відпочинку, spa-центр з тренажерним залом, басейном, сауною, а також майданчик для барбекю. Також будуть кухня та їдальня з достатнім простором для розміщення половини жителів у будь-який момент часу.

Контракт на будівництво ALMA Residencia було передано консорціумом L y D–Axis, що складається із Constructora L y D S.A. та Axis Desarrollos Constructivos S.A.. Обидві чилійські компанії мають досвід будівництва житлових будинків у складних умовах північної частини Чилі.


ALMA Residencia: General View of the Array of Buildings

 


ALMA Residencia: Interior View Access Hall & Lounge, 1st Floor Main Building.

 


ALMA Residencia: Interior Yard View, between Dormitory Buildings