Пошук світла

Телескопи для наукових досліджень "хизуються" сучасними камерами, котрі разом із великими дзеркалами необхідні для великої площі збору світла, що дозволяє астрономам ловити слабке сяйво об'єктів глибокого космосу. Але ви також можете створювати красиві зображення без великих телескопів та з використанням більш скромних камер.

Астрофотографи використовувати більш традиційні камери для захоплення зображень астрономічних об'єктів, часто із більшим охопленням неба, ніж в спостереженнях, зроблених із великими телескопами. Іноді аматори астрономічної фотографії у кадр також вміщують краєвид, виробляючи красиві листівки із видами Всесвіту, як то його видно із Землі.

Дане "Зображення Тижня" показує 3.58 м Телескоп Нової Технології (NTT), розташований в обсерваторії ESO Ла Сілла, на тлі південного зоряного неба. Серпанкова смуга, котра пролягає через зображення - то наша галактика Чумацький Шлях. Темні ділянки в межах Чумацького Шляху є місцями, де зоряне світло перекрите міжзоряним пилом. Окрім нього, праворуч від телескопа знаходиться Велика Магелланова Хмара, котра схожа на бліду пляму. Ця сусідня до нас неправильна галактика є помітним об'єктом південного неба. Вона обертається навколо Чумацького Шляху і є підстави припускати, що її неправильна форма є результатом взаємодії із нашою галактикою.

Фотографія була зроблена на Хаконом Дале, який також є досвідченим професійним астрономом. Він представив фотографію у Your ESO Pictures Flickr group. Дана група регулярно переглядається для вибору кращих фото, котрі потім з’являються у нашій серії "Зображення тижня", або в нашій галереї.

Посилання

Припис:

ESO/H. Dahle 

Про зображення

ID:potw1311a
Мова:uk
Тип:Фотографічне
Дата релізу [date]:18 березня 2013 р. 10:00
Розмір:3974 x 2814 px

Про об’єкт

Назва:Large Magellanic Cloud, LMC, New Technology Telescope
Тип:Local Universe : Galaxy : Type : Irregular
Local Universe : Galaxy : Size : Dwarf
Unspecified : Sky Phenomenon : Night Sky : Milky Way
Unspecified : Technology : Observatory : Telescope

Формати зображень


Масштаб


Шпалери

1024x768
323,2 Кб
1280x1024
515,9 Кб
1600x1200
716,4 Кб
1920x1200
847,8 Кб
2048x1536
1,1 Мб