Сповіщення

В ESO пройде семінар "Public Awareness of Research Infrastructures"

09 січня 2015 р.

18 та 19 червня 2015 року, в ESO пройде семінар із назвою "Public Awareness of Research Infrastructures — Expectations — Experiences — Examples", організований Association of European-level Research Infrastructure Facilities (ERF-AISBL). Захід проходитиме в штаб-квартирах ESO в Гархінзі, Німеччина.

Національні дослідницькі інфраструктури та великі проекти, фінансовані ЄС, поділяють відповідальність представляти свої дослідження органам їх фінансування, науковій спільноти та суспільству в цілому. Навіть коли гарні відносини з громадськістю та взаємодія відіграють фундаментальну роль, очікування щодо різних наукових заходів часто залишаються не повністю зрозумілими.

Метою семінару є сприяння діалогу між організаціями фінансування та керівниками проектів про цілі поширених наукових заходів. Крім того, співробітники по зв'язках з громадськістю та громадській інформації поділяться своїм досвідом та допоможуть розібратись, на що можна очікувати від організацій фінансування, а також від експертів із академічних кіл, котрі займаються предметними комунікаціями та суспільним розумінням науки.

Серед тем, які будуть розглянуті: ділове спілкування про споруджувані об'єкти, інформування про ризики, про зв’язки із громадськістю в рамках проектів, котрі фінансуються ЄС, спілкування про соціально-економічну віддачу дослідних інфраструктур, а також багато іншого. Тези можуть бути представлені до 1 березня 2015. Реєстрація відкривається 8 січня 2015, а буде закрита 18 травня 2015. Реєстраційний внесок становить 150 євро. Додаткову інформацію можна знайти тут.

Посилання

Контакти

Lars Lindberg Christensen
Head, ESO education and Public Outreach Department
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6761
Cell: +49 173 3872 621
Email: lars@eso.org

Claus Madsen
Senior Adviser
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6278
Email: cmadsen@eso.org

Про сповіщення

ID:ann15001

Зображення

360-degree panorama of the ESO Headquarters
360-degree panorama of the ESO Headquarters
тільки на англійській