Сповіщення

ESOcast 53: Chile Chill 3

Відпочинок із чудовими видами ALMA

15 лютого 2013 р.

Перед вами третій випуск серії Chile Chill нового ESOcast, покликаного запропонувати спокійне споглядання чилійського нічного неба та місць розташувань ESO без фактів та розповідей. У цьому епізоді ми подорожуємо чудовими краєвидами пустелі Атакама, прямуємо до конічного вулкану Ліканкабур, насолоджуємось спогляданням сходу Місяця над Андами.

Випуск зосереджений на ALMA - Великому Міліметрово-субміліметровому Масиві Атакама. Дивимось на синхронний рух антен, як вони танцюють перед зорями-"глядачами", котрі повільно виникають, щоб перетнути небо наче у сповільненій гонці. Будівництво ALMA дуже близьке до завершення, але телескоп вже надав вченим багато цікавих та значних результатів досліджень.

Відео супроводжує інструментальна музика, написана Джоном Стенфордом (johnstanfordmusic.com).

Додаткова інформація

ESOcast - це серія відео-подкаст, присвячених донести вам останні новини та дослідження в ESO - Європейській Південній Обсерваторії.

Підпишіться на наш відео-подкаст, щоб йти в ногу з останніми новинами від ESO: ESOcast доступний через ITunes в HD та SD.  Він також є на YouTubeVimeo та dotSUB та пропонується для скачування в кількох форматах, включаючи HD.

Посилання

  • Дивіться та завантажуйте ESOcast 53 тут
  • Всі наші відео-подкасти тут
  • Підпишіться на серію для iTunes в HD або SD
  • Дивіться нас на YouTubeVimeo або dotSUB
  • Відмітьте нас на Facebook або відстежуйте наш Twitter для подальших новин.

Про сповіщення

ID:ann13008

Зображення

Chile Chill 3 — відео подкаст про красу ALMA та околиць
Chile Chill 3 — відео подкаст про красу ALMA та околиць

Відео

ESOcast 53: Chile Chill 3
ESOcast 53: Chile Chill 3