ann12086-uk — Сповіщення

Вітання ESO із річницею

Кращі музиканти відправили ESO поздоровлення на честь її 50-річчя

16 листопада 2012 р.

У цьому році ESO відзначає своє 50-річчя. З цієї нагоди організація випустила кілька книг та мультимедіа-релізів, провела публічні заходи та семінари, кульмінацією яких була пряма трансляція та святкові урочистості у жовтні.

Долучаємо до урочистостей це відео - збірку побажань, записаних рядом музикантів та відомих імен музичної індустрії, багато із яких побували на Параналі та мають зацікавленість у роботі ESO. Відео нагадує Who’s Who в поп та рок музиці часів 1970-х та 80-х років, показуючи Енді Белла (Erasure), Кім Уайлд, продюсера Рікі Уайлда, Мартіна Уера (Human League / Heaven 17), Гленна Грегорі (Heaven 17), Пола Янга, Карла Верхейена (Supertramp) та відомого продюсера Алана Парсонса (Alan Parsons Project / Pink Floyd / The Beatles).

У привітанні також є повідомлення від успішних німецьких музикантів із Lichtmond - групи зі студією недалеко від штаб-квартири ESO в Гархінзі (Німеччина). Група недавно випустила мультимедійний альбом під назвою Lichtmond 2: Universe of Light, в якому вони співпрацювали із Аланом Парсонсом, котрий також пізніше фігурує у цьому відео (натисніть тут для отримання додаткової інформації про Lichtmond 2).

Для декого із цих відомих осіб обсерваторії ESO є місцями для творчого натхнення. Ті, хто відвідали обсерваторію на Параналі в Чілі, отримали теплі спогади про свою поїздку: Мартін Уер відверто визнає її "​​однією із найбільших подій у моєму житті", а Алан Парсонс зазначив, що бажає повернутися сюди зі своєю родиною. Ті, хто не відвідав, в тому числі Кім Уайлд, висловили своє бажання поїхати на місця обсерваторій та "поглянути на зорі". Пол Янг узагальнив, що відвідання Параналу - це можливість, яку не можна втрачати.

Про сповіщення

ID:ann12086

Зображення

Screenshot of Alan Parsons in an ESO 50th anniversary congratulatory video compilation
Screenshot of Alan Parsons in an ESO 50th anniversary congratulatory video compilation
тільки на англійській

Відео

ESO 50 greetings
ESO 50 greetings
тільки на англійській