ann12040-uk — Сповіщення

Президентський Саміт відбудеться на Параналі

Четвертий Саміт Тихоокеанського Альянсу

04 червня 2012 р.

У середу 6 червня, Президенти чотирьох країн Латинської Америки зберуться в обсерваторії ESO Паранал, котра в пустелі Атакама в Чилі, де відбудеться Четвертий Саміт Тихоокеанського Альянсу. Паранал є домівкою Дуже Великого Телескопа ESO (VLT), найпередовішої наземної оптичної обсерваторії світу.

Президенти Себастьян Піньєра з Чилі, Ольянта Умала із Перу, Хуан Мануель Сантос із Колумбії та Феліпе Кальдерон із Мексики проведуть нараду про ратифікацію Рамкової Угоди Тихоокеанського Альянсу щодо сприяння регіональної інтеграції та більш високих темпів росту, розвитку та конкурентоспроможності між країнами-учасницями альянсу із метою поступового просування до мети досягнення вільного переміщення товарів, послуг, капіталу та людей.

Представники Коста-Ріки і Панами були запрошені в якості спостерігачів. Також були запрошені представники Канади, Японії і Австралії в якості гостей.

Будуть присутні Голова Ради ESO Ксавье Барконс, Генеральний Директор ESO Тім де Зеу, а також представник Європейської Південної Обсерваторії в Чилі Массімо Taреньї та директор обсерваторії Андреас Кауфер, щоб офіційно вітати Президента Піньєра та запропонувати делегації оглянули об'єкти.

Зверніть увагу, що Саміт є закритим заходом, тому на нього будуть допущені лише представники преси, котрі були попередньо зареєстровані через уряд Чилі.

Більш докладна інформація, разом із світлинами, буде надана через звичайні канали в день заходу.

Посилання

Контакти

Valentina Rodríguez
ePOD Coordinator in Chile
ESO
Santiago, Chile
Tel: +562 4633123
Email: vrodrigu@eso.org

Laura Ventura
Education & Outreach Officer in Chile
ESO
Santiago, Chile
Tel: +562 4633265
Email: lventura@eso.org

Douglas Pierce-Price
Public Information Officer
ESO
Garching, Germany
Tel: +49 89 3200 6759
Email: dpiercep@eso.org

Про сповіщення

ID:ann12040

Зображення

Обсерваторія Паранал ESO вночі
Обсерваторія Паранал ESO вночі
Fourth Summit of the Pacific Alliance (logo)
Fourth Summit of the Pacific Alliance (logo)
тільки на англійській