ann12029-uk — Сповіщення

Дивовижний Всесвіт - Космос очима Європейської Південної Обсерваторії

Запрошення приєднатися до кампанії виставок на честь 50 років поступу Європи у вивченні південного неба

26 квітня 2012 р.

Європейська Південна Обсерваторія (ESO) запрошує громадські місця, такі як народні обсерваторії, планетарії, наукові центри, музеї, художні галереї та інші, а також організаторів роботи на місцях приєднатися до міжнародної кампанії проведення виставок у 2012-2013 роках на честь святкування поступу Європи у дослідженнях південного неба. Виставки під назвою "Дивовижний Всесвіт - Космос очима Європейської Південної Обсерваторії" на честь до 50-ї річниці ESO. Доступна деяка кількість грантів фінансової підтримки.

Дана виставкова кампанія направлена ​​на широку громадськість. Відвідувачі зможуть побачити 50 візуально приголомшливих зображень небесних об'єктів, таких як галактики, туманності та зоряні скупчення, як вони виглядають із точки зору найсучасніших наземних телескопів в обсерваторіях ESO, а також красиві зображення обсерваторій, котрі розташовані в деяких із найбільш незвичайних місць нашої планети. Додаткові панелі виставки представлять власне ESO та ключові моменти перших 50-ти років обсерваторії. Наочна привабливість зображень залучить аудиторію шанувальників астрономії, а також широку місцеву громадськість. Галерея також може також стати центром більш широкої виставки із іншими місцевими експонатами та заходами.

Окрім зображень, на виставці будуть ось такі сувеніри: прекрасно ілюстрований каталог виставки, «Європа до зірок"(“Europe to the Stars”) - ювілейна книга та документальний фільм про ESO (на DVD і Blu-Ray), "Діамант на вершині гори" ("The Jewel on the Mountaintop”) - книга про історію ESO розгорнуто, плакати, листівки та багато іншого.

Виставки є партнерством між ESO та місцевими громадськими установами або організаторами не тільки в країнах-членах ESO, а й по всьому світі. Доступна обмежена кількість грантів для покриття частини витрат. Всі організатори запрошуються приєднатися до гуртового замовлення виробництва виставкових матеріалів найвищої якості за пільговими цінами. Виставкові зображення, а також сувенірна продукція, доступні для організаторів гуртом по собівартості.

Всі галереї та виставкові матеріали також доступні в електронному вигляді. До низки зображень та виставкових панелей прикладені специфікації із запропонованими методами їх виготовлення, хоча організатори можуть вибрати інші шляхи реалізації на свій розсуд.

Термін подачі заявок на фінансову підтримку, або щоб приєднатися до гуртового замовлення виготовлення, до 1 червня 2012 року.

Щоб дізнатися більше, відвідайте сторінку для організаторів “Awesome Universe” http://www.eso.org/public/events/special-evt/awesome-universe/organisers.html

Детальніше

2012 рік ознаменований 50-ю річницею заснування Європейської Південної Обсерваторії (ESO).
ESO, Європейська Південна Обсерваторія - це передова міжурядова астрономічна організація в Європі та найбільш продуктивна астрономічна обсерваторія світу. Її підтримує 15 країн: Австрія, Бельгія, Бразилія, Чеська Республіка, Данія, Франція, Фінляндія, Німеччина, Італія, Нідерланди, Португалія, Іспанія, Швеція, Швейцарія та Сполучене Королівство. ESO здійснює ініціативну програму, зосереджену на проектуванні, будівництві та експлуатації потужних наземних спостережних об'єктів, що дозволяє астрономам робити важливі наукові відкриття. ESO також відіграє провідну роль у сприянні та організації співробітництва в астрономічних дослідженнях. ESO працює на трьох унікальних, світового класу обсерваторіях в Чилі: Ла Сілла, Паранал і Чахнантор. На горі Паранал, в ESO працює Дуже Великий Телескоп - найбільш передова в світі астрономічна обсерваторія видимого діапазону та VISTA - найбільший оглядовий телескоп в світі. ESO є європейським партнером просунутого астрономічного радіотелескопу ALMA, найбільшого існуючого астрономічного проекту. В даний час, ESO планує 40 метрового класу Європейський Надзвичайно Великий Телескоп E-ELT (оптичний та ближній ІЧ діапазони), який стане "найбільшим в світі оком в небо".

Посилання

Контакти

Douglas Pierce-Price
ESO Public Information Officer
Garching, Germany
Tel: +49 89 3200 6759
Email: dpiercep@eso.org

Про сповіщення

ID:ann12029

Зображення

Awesome Universe
Awesome Universe
тільки на англійській