Ogłoszenie

Numer specjalny CAPjournal o misji Rosetta

24 marca 2016

Ukazał się 19. numer czasopisma "Communicating Astronomy with the Public"!

Ten specjalny numer zawiera ekskluzywne spojrzenie "od kuchni" na aktywności w zakresie upowszechniania wyników misji Rosetta prowadzonej przez ESA. Twórcy medialnej burzy, która podsyciła sukces Rosetty, opowiadają o wszystkim dzielą się swoimi doświadczeniami.

To, i wiele więcej, dostarcza bezpłatne, recenzowane czasopismo dla popularyzatorów astronomii - dostępne od teraz do pobrania.

Produkt jest także dostępny w ESOshop.

 

Potwierdzenie prenumeraty wersji papierowej

Wraz z tym i kolejnym numerem prowadzimy kampanię aktualizacji naszej listy prenumeratorów drukowanej wersji czasopisma. Jeżeli otrzymujesz papierowe egzemplarze CAPjournal, postępuj proszę zgodnie z poniższą instrukcją.

Na etykiecie na kopercie, w której otrzymasz niniejszy numer czasopisma, znajdziesz unikalny odnośnik internetowy w formacie http://eso.org/capj/MMMM. Wykonaj następujące czynności:

  • znajdź swój unikalny odnośnik na kopercie;
  • wpisz odnośnik w przeglądarce internetowej;
  • zaznacz pole obok “Subscribe to receive CAPjournal”;
  • naciśnij przycisk “Submit”.

Po wykonaniu tych kroków będziesz nadal otrzymywać drukowaną wersję CAPjournal.

Jeżeli chcesz sprawdzić swój adres dostawy, możesz kliknąć na “Update your profile”. Aby uaktualnić dane, wystarczy wpisać nowy adres i nacisnąć "Save".

Jeżeli posiadamy Twój adres e-mailowy, wyślemy także e-mail z przypomnieniem od konieczności potwierdzenia prenumeraty. Jeżeli zdążyłeś wyrzucić kopertę, w której otrzymałem niniejsze wydanie, będziesz mieć drugą szansę, gdy otrzymasz kopertę z CAPjournal numer 20.

Jeżeli nie potwierdzisz swojej prenumeraty do 15 września 2016 r., założymy, że nie chcesz już dłużej otrzymywać czasopisma CAPjournal w formie drukowanej i preferujesz czytanie go w wersji o-line.

Linki

O ogłoszeniu

Identyfikator:ann16018

Zdjęcia

Cover picture of CAP Journal issue 19
Cover picture of CAP Journal issue 19
Po angielsku