ann13018-uk — Сповіщення

Утворюючи майбутнє E-ELT

В ESO пройшла конференція, присвячена приладам E-ELT

4 березня 2013 р.

Від 25 лютого по 1 березня 2013 року в Гархінзі (Німеччина) проходила велика наукова конференція "Shaping E-ELT Science and Instrumentation" від ESO, присвячена майбутнім приладам для Європейського Надзвичайно Великого Телескопа (E-ELT). E-ELT є революційним наземним телескопом, котрий матиме головне дзеркало із поперечником 39 м, завдяки чому стане найбільшим у світі оптичним та ближній ІЧ-телескопом після завершення його будівництва у наступному десятилітті.

Наукова спільнота виявила до конференції неабияку цікавість, через що від початкового плану проведення сесій у споруді ESO довелося відмовитись та провести їх у місці, котре більш зручне для зустрічі понад 180 астрономів із різних куточків Європи.

Конференція була спрямована на збір розуміння та внесок наукової спільноти з приводу майбутнього курсу дій щодо E-ELT та обговорення того, які інструменти повинні бути на ньому після двох приймачів "першого" світла. Зокрема, в рамках обговорення також йшла мова про інструменти середнього ІЧ-діапазону, про мультиоб'єктний спектрограф та спектрограф із високою спектральною роздільною здатністю.

Результати зустрічі формуватимуть масив майбутніх приладів для E-ELT, котрі дозволять йому вирішувати найбільші наукові проблеми сьогодення, а також знаходити відповіді на несподівані нові та непередбачені питання, котрі обов’язково виникнуть під час використання "найбільшого у світі ока у небо".

Посилання

Контакти

Richard Hook
ESO, La Silla, Paranal, E-ELT & Survey Telescopes Press Officer
Garching bei München, Germany
Tel: +49 89 3200 6655
Cell: +49 151 1537 3591
Email: rhook@eso.org

Про сповіщення

ID:ann13018

Зображення

Shaping E-ELT science and instrumentation
Shaping E-ELT science and instrumentation
тільки на англійській
Participants at the conference Shaping E-ELT science and instrumentation
Participants at the conference Shaping E-ELT science and instrumentation
тільки на англійській