ESO - це передова міжурядова астрономічна організація в Європі та найбільш продуктивна астрономічна обсерваторія світу. Вона функціонуєна на трьох унікальних місцинах в Чилі — Ла Сілла, Паранал та Чахнантор — від імені п'ятнадцяти країн-учасників. Обсерваторія будує ALMA together разом зі своїми міжнародними партнерами та конструює Європейський Надзвичайно Великий Телескоп.

ESO - Європейська Південна Обсерваторія, будуєта використовує низку найсучасніших наземних астрономічних телескопів

Прес-релізи

Про ESON

Відділ Освіти та Зв’язків із Громадськістю ESO створив мережу осіб у країнах-учасницях, а також в інших країнах, котра слугуює її місцевими представниками для зв’язків із ЗМІ, для освітлення діяльності обсерваторії, для перекладів прес-релізів та інше. У той же час, вони можуть допомогти забезпечити корисні контакти між ЗМІ та вченими у своїх країнах. Члени ESON або їх представники, як правило, мають повний робочий день наукових комунікаторів, знають національних представників (ЗМІ, наукові кола і т.д.) та регулярно співпрацюють із ними, у змозі знайти місцевий підхід, мають сильну зацікавленість у розвитку ESO, а також забезпечують регулярні матеріали та пропозиції про те, як найкраще контактувати із цільовими групами у своїх країнах. Точніше кажучи, ось їх місія: "Виступати в якості засобу масової інформації ESO та пропагандистським представником у країнах-учасницях та потенційних країнах-учасницях із загальною метою сприяння місії ESO та демонстрації багатьох надихаючих аспектів астрономії".

Більше інфрмації про ESON дивіться на http://www.eso.org/public/outreach/eson.html

Контакти та біографія

Oleg Maliy

NGO Zaporozhye Astronomical Club Altair
8 Marta St. 64-70
Zaporozhye
69068
Ukraine
Tel: +380 67 1371070
E-mail: eson-ukraine@eso.org

Олег став аматором астрономії у віці восьми років. Вивчав астрономію у Харківському Державному Університеті. У 2004 році організував МГО Запорізький Астрономічний Клуб Альтаїр і є його керівником. Працює інженером у галузі промислових лічильників газу та обчислювачів.

Ось його сторінка на Facebook

ESO на вашій мові

Країни-учасниці: 


Країни не учасники:  


Приймаюча країна:
Мови:  ČeskyDanskDeutschEnglishEspañolFrançaisÍslenskaItalianoNederlandsNorskPolskiPortuguêsShqipSrpskiSuomiSvenskaTürkçeРусскийукраїнська